Sklep www dla branży oponiarskiej

Sklep www dla branży oponiarskiej

Cel: stworzenie sklepu zautomatyzowanego i zintegrowanego sklepu internetowego

  • Strona www
  • E-commerce

Etap I

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, w której trakcie ustalamy jaki efekt końcowy chcesz uzyskać, wcielając się w różne role. Przeprowadzamy wywiad dotyczący specyfiki sprzedawanych towarów oraz możliwości ich prezentacji promocji w internecie. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania Twoich klientów, skupiając się na prostocie i wygodzie użytkownika. Bierzemy także pod uwagę perspektywę operatora sklepu www, wcielając się w rolę obsługującego zamówienia. Dążymy do maksymalnej prostoty i skupiamy się na automatyzacji czynności rutynowych. Po pełnej analizie dokonujemy wyboru sprawdzonej technologii i optymalnych narzędzi, a następnie omawiamy szczegóły projektu. Odpowiadamy także na pojawiające się pytania.

Etap II

Przygotowujemy umowę, która ustala ramy organizacyjne wspólnie realizowanego projektu. W umowie określamy czas wykonania zlecenia oraz zakres prac, których dotyczy umowa, a także zawieramy zapisy odnośnie zasad współpracy, gwarancji i zakresu funkcjonalności końcowego rozwiązania.

Etap III

Po podpisaniu umowy przez obie strony rozpoczynamy pracę. Twoją rolą jest przekazanie listy potrzeb, czyli materiałów i dostępów, które są niezbędne do zrealizowania projektu. Od dobrej komunikacji na początkowym etapie projektu w dużej mierze zależy efekt końcowy.

Etap IV

Otrzymujesz propozycję graficzną oraz część dotyczącą wrażeń, jakich doświadczy użytkownik podczas korzystania z produktu (ang. user experience). Na tym etapie Twoje zaangażowanie jest niezwykle ważne! Efektem tej części jest uzyskanie założeń do projektu realizowanego w metodyce zwinnej.

Etap V

Na bieżąco rozwijamy i udoskonalamy produkt, przekazując go do bieżącej oceny i korekty. W zależności od oczekiwań dyskutujemy nad efektem końcowym i wprowadzamy dalsze zmiany.

Etap VI

Uruchamiamy projekt, oddając go w ręce Twoich klientów. Projekt przechodzi w fazę postprodukcyjną, gdzie sprawujemy opiekę gwarancyjną i umożliwiamy dalszy rozwój produktu, wzbogacając go o nowe funkcjonalności.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.